İstanbul Sosyal Medya Ajansı

İstanbul Sosyal Medya Ajansı

Sosyal medya uzmanlarımız hesaplarınızı profesyonel şekilde yönetsin, işin uzmanlarından destek alın.
İstanbul Sosyal Medya Ajansı​

Dijipas Bilişim Sosyal Medya Firması

İstanbul Dijipas Bilişim Sosyal Medya markalar söylemek istediklerini en iyi yansıtacak sosyal medya platformlarını da seçme özgürlüğü yakalıyorlar. Fotoğraflar üzerinden tanıtım yapmak isterse Instagram’ı, sadece videolarla kullanmak istediğinde Youtube’u, tamamen kurumsal olmak için ya da eğlence odaklı olmak için Snapchat’i seçebileceği gibi hepsi içinse Facebook’u tercih edebiliyor.

Eski Yöntemler Gibi TV,Gazete VB gibi platformlar yerine artık kullanıcılar sosyal medyayı tercih ediyor. Çünkü;

Bu mecralara göre daha fazla erişilebilir olan sosyal medya platformları herkesin kullanımı için uygundur. Kontrol altında olan eski yöntem medyada mesajlar ortaya çıktıktan sonra değiştirilemez ancak sosyal medyada paylaşımlara yorumlara anında müdahale etmek mümkündür. Sosyal medya bu anlamda özgürdür.

Dijipas Bilişim Sizin İçin Sosyal Medyada Ne Yapar?

İçerik Yönetimi
Sürekli aktif kalan sosyal medyanın doğru bir şekilde düzenli içerik girilmesi gereklidir. Markanızın değerlerini sosyal medyaya uygun hale getirir ve bu yönde yaratıcı fikirler / içerikler üretiriz. Blog yazıları, videolar, görseller ve hazırlar sosyal medya yeniliklerini sağlarız.

Moderasyon
Sosyal medya hesaplarımız düzenli olarak takip edilir. Doğrudan gelen takipçi yorumları vakit kaybetmeden anında yanıtlanır. Bu şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak marka itibarı açısından oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Takibi
Siz sosyal medyada olmasanız bile insanlar markanız hakkında sosyal medyada konuşur! Ya da sosyal medyada yer alsanız da doğrudan sizinle iletişime geçmeyebilirler. Bu da kontrolümüz dışında olduğundan fark etmeden çığ gibi büyüyebilir. Bu yüzden sosyal medyayı uygun geliştirilmiş teknoloji ile takip etmek önemlidir.

Sosyal Medya Yönetimi
Dijipas Bilişim, kullanıcılar markalarla etkin olarak iletişim halindeler. Gelişi güzel yapılan sayfa ve kampanya yönetimleri, marka için itibar zedeleyici niteliği taşıyan krizlere yol açabilir düzeydedir.